scarlett johansson's full frontal in under the skin indiansexmovies.mobi amateur latina getting pleasure in the laundry room teen 18 porn sweet puppy chica infiel la dejan plantada x denada

Ulaş Bayam – Özgeçmişi

Ulaş BAYAM 1978 yılında Siirt’te doğdu. İşçi bir baba ile sağlıkçı bir annenin 2 çocuğundan biriydi. İlkokul, ortaokul ve lise yıllarını İskenderun’da tamamlayan Ulaş Bayam, üniversite eğitimine ise dışarıdan devam etmekteydi. 1995 yılında İzmir’in Aliağa ilçesine taşınıp,1997 yılında Aliağa Belediyesinde çalışmaya başladı. Burada Sosyal İşler ve Kültür Sanat biriminde çeşitli görevler aldı. Bu süreçte tiyatro oyunculuğu, hocalığı ve yönetmenliği de yaptı. Bu görevlerinin yanında, yine Aliağa Belediyesinde Petrol A.Ş.’de genel müdürlük görevini yürüttü.

ultrAslan serüvenine ultrAslan İzmir tayfada başlayan Ulaş Bayam bir süre sonra ultrAslan İzmir Koordinatörü görevini yürütmeye başladı. Uzun yıllar ultrAslan İzmir Koordinatörü görevini başarıyla yürütmesinin ardından ultrAslan Yurtiçi Koordinatörü olarak atandı.

ultrAslan’daki görevi boyunca bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer aldı. Ülkemizde yaşanan birçok kötü olayda en önden giderek mağdur olan insanlara yardım etmek için çalıştı. Soma’daki maden faciasında, Van depreminde ve son olarak İzmir depreminde de günlerce sahada kalarak yardımları vatandaşlara ulaştırmaya bizzat önayak oldu.

ultrAslan’daki görevinin yanısıra 2014 yılında kurulan Aliağa Futbol Kulübünün kuruluşunda görevler aldı. 2015 yılında ise Yeniçeriler Taraftar grubu kurucularından biri oldu. Aynı zamanda Yeniçeriler Derneği’nin kurucu üyesi ve Onursal Başkanıydı.

2020 yılında tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle 22.12.2020 tarihinde tedavi gördüğü hastenede hayatını kaybetti. Rahmet ve saygı ile anıyoruz.